پیروی از مقام معظم رهبری تضمین کننده پیروزی جبهه مقاومت هست
۲۵ام بهمن ۱۳۹۶ زوارین

به گفته خبرگزاری فارس از قم، حجت الاسلام والمسلمین مهدی ماندگاری پیش از ظهر امروز درون همایش روایتگری جبهه مقاومت که درون سالن اجتماعات مرکز فرهنگی آموزشی عمار برگزار شد، با اشاره به اینکه حزب الله‌های لبنان و یمن از امت برتر هستند که خداوند درون قرآن کریم از اين‌ها یاد کرده هست، اظهار کرد: درون قرآن کریم امت بنی اسرائیل نیز به عنوان امت برتر معرفی شدند ولی اين‌ها قدر ندانسته و سرنگون شدند.

وی با بیان اینکه مردم باید قدر امت برتر بودنشان را بدانند، عنوان کرد: یکی از بالاترین نعمت‌های خداوند نعمت ولایت هست و امت برتر نیز امتی هستند که نعمت‌های خداوند را تکریم کرده و از ولایت پیروی می‌کنند.

این استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه آیاتی که با «یا ایها الذین آمنوا» آغاز می‌شوند انتظارات خداوند و اهل بیت(ع) از مردم هست، مطرح کرد: این آیات که انتظارات حضرت حجت(عج) از منتظران هست می‌تواند پرچم مسلمانان درون جبهه مقاومت نیز باشد چراکه قرآن سرشار از آموزه‌های معرفتی و دینی برای مسلمانان هست.

وی با اشاره به اینکه رهبر جبهه مقاومت مقام معظم رهبری هست، خاطرنشان کرد: وجود رهبری و اتحاد عوامل اصلی موفقیت مسلمانان درون جبهه‌های مقاومت بوده هست و قرآن کریم نیز به این عوامل تاکید بسیاری دارد.

ماندگاری با بیان اینکه درون عاشورا، دفاع مقدس و جبهه مقاومت دارای شباهت‌های بسیاری هستند، تصریح کرد: ولایت پذیری یکی از عوامل اصلی و تاثیرگذار درون پیروزی‌های جبهه مقاومت داشته هست ولی متاسفانه امروزه برخی نسبت به فرمایشات مقام معظم رهبری بی‌دقت هستند.

وی با اشاره به اینکه ایمان ویژگی اصلی تمام افرادی هست که درون کربلا، دفاع مقدس و جبهه مقاومت با دشمنان اسلام مبارزه کردند، یادآور شد: اگر این ویژگی درون مسؤولان نیز وجود داشته باشد دیگر درون جامعه هیچ‌گونه پارتی بازی و رشوه‌خواری انجام نخواهد شد و مصداق بارز جامعه اسلامی به وجود خواهد آمد.

استاد برجسته حوزه علمیه قم با بیان اینکه دشمن از اسلام ناب محمدی که درون اختیار نیروهای جبهه مقاومت هست وحشت دارد، اعلام کرد: بنابراين از پیروزی انقلاب اسلامی دشمن تلاش‌های بسیاری برای سرنگونی این نظام اسلامی انجام دادند ولی تا زمانی که این نظام و مردم از نعمت ولایت بهره‌مند هست دشمن نمی‌تواند هیچ ضربه‌ای به جمهوری اسلامی وارد کند.

وی با اشاره به اینکه ولی فقیه مانند نوری مسیر موفقیت را روشن می‌کند، بیان کرد: جبهه مقاومت از نعمت ولایت بهره‌مند هست و تا زمانی که از این نعمت بهره می‌گیرند شکست نمی‌خورند.

ماندگاری با بیان اینکه درون قرآن کریم حدود ۶۰۰ آیه درون باب جهاد آمده هست، اظهار کرد: دشمن درون نظر دارد مبارزان جبهه مقاومت را از پیروزی ناامید کند همان‌طور که بعد از جنگ تحمیلی تلاش کردند مردم را از انقلاب ناامید کنند.

وی افزود: آینده مسلمانان روشن هست چراکه تمام اهل بیت(ع) ما را به ظهور امام زمان(عج) بشارت داده‌اند و انقلاب اسلامی نیز با هدف زمینه سازی ظهور حضرت حجت(عج) شکل گرفته هست و همین موضوع عامل اصلی امیدواری مسلمانان نسبت به آینده هست.

انتهای پیام/و


مطالب پیشنهادی