مشکلات کشور ناشی از عدم دلسوزی مسئولین به نظام هست
۱۶ام دی ۱۳۹۶ زوارین

مشکلات کشور ناشی از عدم دلسوزی مسئولین به نظام هست

دشمن با فتنه می خواهد کاری کند تا جامعه نسبت به نظام، ولایت فقیه و روحانیت بیمناک و بدبین شوند. اگر از دشمن این انتظار را نداشته باشیم باید تعجب کرد.

حضرت آیت الله علوی گرگانی امروز درون دیدار جمعی از مسئولین ورزش و ورزشکاران بسیجی استان قم تاکید کردند: درون هفته بصیرت هستیم، درون این ایام اتفاقات ناگواری برای نظام و انقلاب افتاده هست، بعضی از جوانان گرفتار فتنه دشمنان شده اند، فریب خوردند، پرچم مقدس را آتش زدند، و دست به تخریب اموال عمومی کردند.
ایشان افزودند: اگر مقداری مسئولین دلسوز نظام باشند، به مطالبات مردم رسیدگی کنند، گرانی را برطرف کنند، مشکل بیکاری را از بین ببرند، نباید شاهد این نوع مسائل درون کشور باشیم.
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: اگر درون کشور مشکلاتی مانند گرانی و بیکاری هست، مردم درون معیشت زندگی مشکل دارند، چون نگاه مسئولین به مطالبات مردم از روی دلسوزی نیست؛ مسئولین نظام دلسوز انقلاب و نظام نیستند؛ اگر دلسوز بودند نباید شاهد این حوادث تلخ درکشور بودیم که به نظام و ولایت توهین شود.
معظم له بیان داشتند: هفته بصیرت برای آگاهی دادن هست، برای مطالبه گری از رئیس دولت و مسئولین نظام هست؛ اگر مسئولین به وظیفه خود درون قبال مردم انقلابی عمل می کردند، قطعا دشمن از مطالبه گری مردم به نفع خود دسترس نمی کرد.
ایشان افزودند: توصیه ام به جوانان این هست که دشمن درون کمین شما هست. معاندین می خواهند ذهن شما جوانان را نسبت به دین، مذهب، اسلام، ولایت و روحانیت تخریب کنند. باید مواظب نرم افزار دشمن بود و به نسبت به حوادث بصیرت داشت.
حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: دشمن با فتنه می خواهد کاری کند تا جامعه نسبت به نظام، ولایت فقیه و …

خبري پیشنهادی:

مشکلات کشور ناشی از عدم دلسوزی مسئولین به نظام هست

مطالب پیشنهادی