مدافعان حرم از حضرت زینب (س) الهام‌ می‌گیرند/ پناهگاه امروز ولی فقیه هست
۴ام بهمن ۱۳۹۶ زوارین

به گفته خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی ظهر امروز درون دیدار جمعی از همسران جانبازان اظهار کرد: بانوان درون این انقلاب همانند مردان درون زمینه خدمت جایگاه والایی دارند.

وی خاطرنشان کرد: وصیت‌نامه امام خمینی (ره) بسیار آموزنده هست و ایشان حاصل تجارب خود را درون این وصیت‌نامه ذکر کرده‌اند؛ پیش از انقلاب کشورهای اسلامی زیر سلطه کفار و استکبار بودند ولي انقلاب، استکبار را به مردم شناساند و روح استکبارستیزی را درون کل مستضعفان جهان بیدار کرد.

این مرجع تقلید با بیان اینکه همسران جانبازان جایگاه والایی دارند، بیان کرد: هر قدم شما عبادت هست. این انقلاب، دینی و مذهبی محسوب می‌شود و ادامه راه و روش پیامبران هست.

وی عنوان کرد: امروز به پناهگاه نیاز داریم و پناهگاه ولی فقیه هست، زیرا حوادثی به وجود می‌آید که برای پشت سر گذاشتن آنها به راهنما و رهبر نیاز داریم.

آیت‌الله نوری‌همدانی اعلام کرد: از طرفی دشمنان اسلام و مستکبران قرار دارند و از طرفی دیگر مستضعفان و مسلمانان واقعی درون یک صف هستند تا به مبارزه با دشمنان بپردازند.

استاد حوزه علمیه قم عنوان کرد: دشمنان از قدرت‌های مادی خود دسترس کرده و درون برابر ما صف‌آرایی می‌کنند و جبهه مقاومت نیز درون برابر استکبار ایستادگی می‌کند. 

وی با بیان اینکه شما درون جبهه‌ خدمت به انقلاب گام برمی‌دارید اعلام کرد: امام عصر (عج) درون دوران آرامی ظهور نمی‌کنند بلکه جهاد می‌کنند ولی ظهور ایشان به زمینه و بستر نیاز دارد که انقلابی‌ها باید هوشیار و بیدارتر باشند.

آیت‌الله نوری‌همدانی عنوان کرد: امام حسین (ع) قهرمان کربلا و حضرت زینب (س) قهرمان پیام‌رسانی هستند و حضرت به ایراد خطبه درون مجلس یزید پرداختند و پیام کربلا را به خوبی منتقل کردند.

وی یادآور شد: مدافعان حرم از حضرت زینب (س) الهام می‌گیرند و درون برابر صهیونیست‌ها و آمریکا مقاومت می‌کنند، بنابراین مکتب اهل بیت (ع) تأثیرگذار و درس‌آموز هست.

این مرجع تقلید با بیان اینکه بارگاه حضرت زینب (س) امروز پایگاهی برای تربیت مدافعان حرم شده هست، اعلام کرد: حضرت خدمت بزرگی انجام دادند و پیام کربلا را درون زمان و مکان گسترش دادند.

وی خاطرنشان کرد: شهیدان درون وصیت‌نامه خود تأکید دارند که مراسم دعای ندبه و عاشورا را خالی نگذارید زیرا آنها تربیت شده این محافل هستند و باید این مراسم و مجالس ادامه پیدا کند.

انتهای پیام/ی


مطالب پیشنهادی