شهیدان معامله گرانی بودند که سرمایه خود را فدای خدا کردند
۲۵ام بهمن ۱۳۹۶ زوارین

به گفته خبرگزاری فارس از زاهدان، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی صبح امروز درون کنگره ملی شهدا که با حضور سردار جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و جمعی از مسؤولان، مردم شیعه و سنی و خانواده معظم شهدا درون مصلای قدس زاهدان برگزار شد اظهار کرد: ما درون دینی هستیم که طرف مقابل ما خدا هست اگر فروشنده نباشیم و درون این بازار بزرگ تجارت حضور نداشته باشیم و وقف و سازندگی را برای خدا انجام ندهیم موفق نخواهیم بود.

وی افزود: نمونه‌ترین متاعی که می‌شود درون این بازار عرضه کرد متاع جان و مال هست دو هزار و ۵۸ معامله‌گر درون برابر چشم ما هستند که معامله‌گران بسیار زیرک و هوشمندی بودند که سرمایه را هدر ندادند.

سلیمانی ادامه داد: خدایی که کلامش از تمامي صادق‌تر هست و سه سند گذاشت یکی تورات یکی انجیل و یکی قرآن که درون مملکت ما برای برخی سند انجیل محترم بود که رهبر معظم انقلاب سرزده به خانه شهید رفتند و به مادر شهید گفتند خیلی سعی کردم انجیل دست نخورده برای شما بیاورم که نشد.

وی با تاکید بر اینکه ما باید از شهدایی که خدا درون این معامله به آنها تبریک اعلام کرد تجلیل کنیم اعلام کرد: درون همایشی حضور پیدا کردیم که ۲۰۵۸ آلاله گرانقدر و پر ارزش درون این صحنه گیتی درون تجارت خانه دنیا بهترین معامله را انجام دادند، معامله‌ای که خریدار خدا بود.

انتهای پیام/و


مطالب پیشنهادی