دعای پسردار شدن (مجرب و موثر)
۱۶ام دی ۱۳۹۶ زوارین

برای پسردار شدن دعاهای مختلفی از ائمه معصومین (ع) نقل شده هست. همچنین دستورالعمل هایی برای پسردار شدن وجود دارد. ضمن این که بعضی خوراکی ها احتمال پسر شدن نوزاد را بیشتر می کند.

توی جامعه ای زندگی می کنیم که تعداد فرزندان درون هر خانواده بسیار کم شده و تمامي خانواده ها به یک یا نهایتاً دو فرزند بسنده می کنند. با این شرایط می شود به خانواده ها حق داد که اگر فرزند اولشان دختر بود ته دلشان آرزو کنند که فرزند دومشان پسر باشد تا طعم هر دو تا میوه بهشتی را بچشند! درون روایات مختلف راه حل هایی برای پسردار شدن وجود دارد که ستاره مجرب ترین این راه حل ها را برای شما درون این مقاله بازگو خواهد کرد.

راه های پسردار شدن درون روایات
برای پسردار شدن آیه الکرسی را به انار شیرین بخوانید و بخورید.
وقتی آثار بارداری درون شما نمایان شد، دست خود را بر شکم بگذارید و ۱۴۰۰ صلوات نذر کنید و ۷ بار آیه ۳۵ آل عمران (إِذْ قَالَتِ امْرَأَتُ عِمْرَانَ رَبِّ إِنِّی نَذَرْتُ لَکَ مَا فِی بَطْنِی مُحَرَّرًا فَتَقَبَّلْ مِنِّی ۖ إِنَّکَ أَنْتَ السَّمِیعُ الْعَلِیمُ) را بخوانید.

راهکار امام علی (ع) برای پسردار شدن
امام علی (ع) برای پسردار شدن فرموده اند:
«وقتی می خواهی بچه دار شوی، وضو بگیر و دو رکعت نماز بخوان و بعد از اين به سجده برو ۷۱ بار استغفار کن و بعد با همسرت آمیزش کن و بگو: « اللهم ارزقنی ولدا لاسمیه باسم نبیک محمد (ص) » (یعنی: خدایا اگر فرزندی به من بدهی او را به نام پیامبرت محمد (ص) خواهم نامید.) و درون این مسئله هیچ شکی نداشته باش.»

راهکار امام باقر (ع) برای پسردار شدن
امام باقر (ع) فرمود: «سه روز بنابراين از نماز عشا و نماز صبح ۷۰ بار می گویی: «سُبْحَانَ اللَّه» و ۷۰ بار می گویی: «اَسْتَغْفِرُ اللَّه» و بنابراين از اين ذکر خود را با این آیه از قرآن تمام می کنی:
«اسْتَغْفِرُوا رَبَّکُمْ اِنَّهُ کانَ غَفَّاراً یُرْسِلِ السَّماءَ عَلَیْکُمْ مِدْراراً وَ یُمْدِدْکُمْ بِاَمْوالٍ وَ بَنِینَ وَ یَجْعَلْ لَکُمْ جَنَّاتٍ وَ یَجْعَلْ لَکُمْ اَنْهاراً»
و درون شب سوم این اعمال، با همسر خود آمیزش کن. به خواست خدا پسری با اعتدال به تو داده خواهد شد.»

راهکار امام صادق (ع) برای پسردار شدن
امام صادق (ع) فرمود: «هرکس که زنش باردار هست و فرزندش چهار ماهه شد، رو به قبله بایستد و آیه الکرسى بخواند، و دست به پهلوى همسرش گذارد و بگوید: اللَّهُمَّ إِنِّی قَدْ سَمَّیْتُهُ مُحَمَّدا (خداوندا من این فرزند، را محمد نام گذاردم)، خداوند این جنین را پسر می کند، و اگر به عهد خود وفا کند و نام او را محمد نهد خداوند اين را وسیله برکت او قرار دهد و گرنه اختیار با خداست که او را نگهدارد یا ببرد»
امام صادق (ع) درون جای دیگری فرمود: «وقتی که تصمیم به آمیزش گرفتی و درون جایی که مرد برای آمیزش با زن می نشیند نشستی، دست راستت را درون سمت راست ناف زن بگذار و هفت بار سوره قدر را بخوان و اين گاه آمیزش کن که به اين چه دوست داری می رسی وقتی که علائم بارداری آشکار شد، پاسی از شب گذشته، دستت را بر سمت راست نافش بگذار و هفت بار سوره قدر را بخوان.»
درون بعضی از روایات درون ادامه روش بالا آمده هست که: «هر صبح و شب ۷۰ بار «سبحان الله»، ۱۰ مرتبه «استغفر الله» و ۹ بار «سبحان الله العظیم» بگویید و درون مرتبه دهم این آیه را بخوانید:
«اَسْتَغْفِرُ اللَّهُ اِنَّهُ کانَ غَفَّاراً یُرْسِلِ السَّماءَ عَلَیْکُمْ مِدْراراً وَ یُمْدِدْکُمْ بِاَمْوالٍ وَ بَنِینَ وَ یَجْعَلْ لَکُمْ جَنَّاتٍ وَ یَجْعَلْ لَکُمْ اَنْهارا»

چه بخوریم تا پسردار شویم؟
درون روایات یکی از خوراکی هایی که احتمال پسر شدن جنین را زیاد می کند کاسنی هست.
امام صادق (ع) فرمودند: «بر تو باد (خوردن) کاسنی که آب (کمر) را افزون و فرزند را زیبا می کند و [مزاج] گرم ملایمی دارد که فرزند پسر را زیاد می کند.»
و درون جای دیگری فرمودند: «هر کس دوست دارد مالش زیاد شود و پسردار شود کاسنی زیاد بخورد.»
دعای دختردار شدن
برای دختردار شدن می توانید درون دعای پسردار شدن که درون مفاتیح آمده هست را به این ترتیب تغییر بدهید:
«اللَّهُمَّ إِنِّی قَدْ سَمَّیْتُها فاطِمَة (خداوندا من این فرزند، را فاطمه نام گذاردم)»
چطور دختردار شویم؟
از نظر پزشکی بعضی شرایط جسمی زن درون تعیین جنسیت فرزند موثر هست که به بعضی از اين ها اشاره می کنیم:
اگر میزان سدیم و پتاسیم خون مادر پایین و میزان کلسیم و منیزیم اين بالا باشد احتمال دختر شدن فرزند بیشتر هست. اگر محیط واژن اسیدی باشد سبب از بین رفتن کرومزوم های Y می شود و احتمال دختردار شدن را بیشتر می کند. زمان نزدیکی اگر ۲ الی ۳ روز قبل از تخمک گذاری باشد احتمال دختر شدن فرزند بیشتر می شود. مسلم هست که وقتی بدن شرایط برعکس موارد بالا را داشته باشد احتمال پسردار شدن بیشتر می شود.
گروه مذهبی ستاره


مطالب پیشنهادی