دريافت مستند عرفان حلقه با اعترافات محمد علی طاهری و نجات یافتگان
۸ام دی ۱۳۹۶ زوارین

فیلم مستند حلقه شیطان پخش شده از شبکه سه سیما درون خصوص فرقه انحرافی عرفان حلقه به سرکردگی محمد علی طاهری هست و مستند عرفان حلقه همراه با مصاحبه با نجات یافتگان از این فرقه و اعترافات سرکرده این گروه می باشد.

اطلاعات تکمیلی درباره مستند حلقه شیطان

موضوع : مستند حلقه شیطان درباره فرقه انحرافی عرفان کیهانی (عرفان حلقه)
تعداد و نوع سند : ۳ عدد کلیپ تصویری با فرمت mp4 و کیفیت های متفاوت
اندازه سند : حداقل ۱۵۱ مگابایت

دريافت مستند عرفان حلقه

جهت دانلود مستند عرفان حلقه بر روی لینک های زیر، راست کلیک نموده و سپس گزینه save link as را گزينش نمایید.

مستند عرفان حلقه محمد علی طاهری
مستند عرفان حلقه محمد علی طاهری

شیطان درون عرفان حلقه

عرفان حلقه احترام و تقدس بالایی برای شیطان قائل هست و او را موحد می دانند، نه کافر؛ او را عامل کمال می دانند، نه خذول؛ او را مامور و محبوب خدا می دانند، نه ملعون و رجیم؛ او را درون حال انجام وظیفه الاهی تصور می کنند، نه فاسق و مستکبر؛ او را دارای مقام و منزلتی والا نزد خدا و درون عالم می پندارند، نه صاغِر (حقیر) و مذؤم و مدحور.

شیطان بنابراين از رانده شدن از درگاه الاهی جهان دو قطبی را آفرید و درون اين جای گرفت و انسان را به دنبال خودش به اینجا کشید.

شیطان اولین معلم بشر هست زیرا او را به درخت علم و آگاهی راهنمایی کرد و از بهشت نادانی و بی خبری بیرون آورد.

آسیب های روانی عرفان حلقه

بیشتر آسیب ها درون اثر برون ریزی هایی هست که با اتصال به حلقه های فرادرمانی و تشعشع دفاعی به وجود می آید. این برون ریزی ها به صورت های مختلفی از سوی اتصال یافتگان تجربه می شود:

الف) اختلال دو قطبی: این افراد گاهی به شدت خوشحال و گاهی به شدت افسرده می شوند و این تغییرات (پانک-دپرسیو) به صورت دوره ای تکرار می شود.

ب) اسکیزوفرنی (توهمات دیداری و شنیداری): افراد صحنه ها یا اشباهی را می بینند و مطالبی از اين ها می شنوند که گاهی هراسناک و گاهی سرور انگیز و امید بخش هست به طوری که احساس می کنند از جبرئیل این الهامات را دریافت کرده اند.

جن و ارواح سرگردان درون عرفان حلقه

عرفان حلقه می گوید: علت بیماری ها رسوخ موجودات غیر ارگانیک درون کالبد ذهنی افراد هست. موجودات غیر ارگانیک دو نوع اند، نوع A که جن هستند و نوع B که ارواح سرگردان اند.

افرادی که تحت تاثیر این آموزش ها و القائات قرار می گیرند، دچار توهمات شدیدی می شوند و احساس می کنند، موجودات غیر ارگانیک مربوط به شبکه منفی درون اين ها رسوخ کرده اند، یا درون خانه و زندگی اين ها حضور دارند. این موضوع منشاء ابتلاء به بیماری های روحی و روانی هست.

موسسه بهداشت معنوی

امتیاز کل

مستند حلقه شیطان درباره عرفان کیهانی یا همان فرقه انحرافی عرفان حلقه به سرکردگی محمد علی طاهری

User Rating: Be the first one !

مطالب پیشنهادی