درون طلیعه چهلمین سال پیروزی انقلاب جانباز 70 درصد گنبدی به همرزمان شهیدش پیوست
۲۳ام بهمن ۱۳۹۶ زوارین

به گفته خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، ساعاتی پیش درون آخرین ساعات شامگاه روز یکشنبه و درون طلیعه ورود به چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی جانباز ۷۰ درصد هشت سال دفاع مقدس حاج احمد تعقلی بنابراين از سال‌ها تحمل درد و رنج جانبازی و فراتر از اين تحمل درد فراق یاران و همرزمان شهیدش نهایتا دارفانی را وداع گفته و به یاران شهیدش پیوست.

وی که درون جنگ تحمیلی  از ناحیه هر دو پا مورد آسیب و قطع عضو قرار گرفته بود بنابراين از جانبازی دست از تلاش و مبارزه برای انقلاب بر نداشت و درون عرصه‌های مختلف جهادی و انقلابی فعالیت‌های خود را ادامه داد.

شهید احمد تعقلی از همان سال‌های ابتدایی با درون دست گرفتن فعالیت‌های فرهنگی مسجد باقریه نقش بسیار مهمی را درون تربیت نیروهای انقلابی و بسیجی درون شهرستان گنبدکاووس ایفا کرد، قاریان، موذنین، مکبران و مداحان بسیاری را نیز تربیت و به جامعه فرهنگی شهرستان تحویل داد.

وی که به صداقت، درستکاری و امانتداری مشهور بود همواره درون محله راهنمایی گنبدکاووس به عنوان معتمد و ریش‌سفید درون حل و فصل اختلافات و رفع مشکلات مردم پیش‌قدم بود.

مراسم تشییع پیکر مطهر این شهید عزیز امروز و بنابراين از برگزاری مراسم ستاد برگزاری مراسم تشییع و بزرگداشت ایشان درون فرمانداری ویژه گنبدکاووس مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/چ


مطالب پیشنهادی