درون اعلام کرد‌وگو با فارس مطرح شد از سیروسلوک عارفانه تا آخرین وصیت شهید مدافع حرم
۲۵ام دی ۱۳۹۶ زوارین

فائزه کعبی‌نیا درون اعلام کرد‌وگو با خبرنگار فارس درون اهواز، اظهار کرد: زبان بنده از وصف شهید عاجز و ناتوان هست. زیرا شهید آنچنان اوصافی داشت که خداوند متعال ایشان را از بین هزاران نفر گزينش کرد.

وی افزود: رتبه شهادت کم رتبه‌ای نیست که هر کسی بتواند اين را به‌دست بیاورد. من همیشه می‌گویم شیخ جابر اگر شهید نمی‌شد واقعا بی‌انصافی بود. شهادت حق او بود. آیا انسانی که با گریه یتیم گریه می‌کرد و با ذکر یادی از امام حسین (ع) و زینب کبری (س) اشک چشمانش سرازیر می‌شد و کسی که همیشه سر و پای پدر و مادرش را می‌بوسید. کسی که تمامي کوچک و بزرگ عاشقانه دوستش داشتند و کسی که برای راحتی زندگی همسر و فرزندانش از چیزی دریغ نمی‌کرد، کسی که دائم الوضو بود، آیا حقش غیر از شهادت بود؟.

همسر شهید مدافع حرم درون خصوص عزیمت شهید به سوریه اعلام کرد: حقیقتا اول راضی نبودم، ولی شهید جابر اعلام کرد آیا می‌خواهی حضرت زینب دوباره اسیر بشوند و آیا دوست داری که دشمن وارد سرزمین ما بشود و زنان ما را به بردگی بکشد، بعد از اين بود که بنده راضی شدم که جابر برای دفاع از حرم به سوریه برود.

وی درون جواب کسانی که می‌گویند مدافعان حرم برای پول رفتند، اعلام کرد: آیا شما حاضر هستید از فرزندان و همسر و زندگی خود دل بکنید؟ از پسری که برای شما گریه می‌کند از دختری که جديد به دنیا آمده از خانه‌ای که جديد با هم درست کرده‌اید از اینکه اين‌ها را بدون سرپناه بگذارید؟ فقط حب اهل بیت بود که گذاشت مدافعان حرم از تمامي این چیز‌ها دل بکنند و به کشور غریب بروند و از جانشان بگذرند.

این همسر شهید مدافع حرم درون ادامه درون مورد وصیت شهید به وی اعلام کرد: شهید نوشته بودند که از فراق من ناراحت نشوید. من جای خوبی رفته‌ام. تمام سعیت را بکن که فرزندانمان را درون راه خدا و حضرت زینب (س) بزرگ بکنی که این بزرگ‌ترین جهاد تو هست. مراقب خودت باش و نگذار دشمن از گریه‌های تو خشنود شود.

وی درون پایان با اشاره به ادامه دادن راه شهید اعلام کرد: راه شهدا را می‌توان با حفظ حجاب تن و حفظ حجاب چشم و پیروی از رهبر و حفظ اسلام ادامه داد و اینکه نگذاریم دشمن درون بینمان فتنه کند.

وی درون پاسخ به گستاخی‌های دشمنان انقلاب اعلام کرد: اگر دشمن فقط فکر هجوم به کشور عزیزمان را داشته باشد از جان ناقابلمان دریغ نکنیم و درون مقابل او بایستیم.

انتهای پیام/خ


مطالب پیشنهادی